SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.

Meraklısına Dem

10021880

225,00 TL (KDV dahil perakende satış fiyatı)
Meraklısına setleri, hayat boyunca keşiflere yol arkadaşlığı yapmak için, hayatın detayda güzel olduğundan yola çıkarak bir araya getirilen ürünlerden oluşmaktadır.

Meraklı günlerde kullanmanız dileği ile...

Meraklısına Dem Seti; dört adet tüpte çay, bir adet kupa ve bir adet metal demlikten oluşmaktadır.
Set içinde bulunan cam kupa ısıya dayanıklı teknik camdan üretilmiştir.

Çayların İçerikleri:
Blue Flowers Earl Grey
Hindistan’ın Nilgiri bölgesinde yetişen kaliteli siyah çay yapraklarının, Mavi Malva (Ebegümeci) çiçeği ve İtalya’da yetiştirilen Bergamut bitkisi ile harmanlanması ile elde edilir.
İçindekiler: Siyah Çay, Ebegümeci, Bergamut
İdeal hazırlama şartları: 88 °C – 100 °C sıcaklıkta yaklaşık 250 ml suya 1-2 çay kaşığı koyularak 3-5 dakika demlenmesi önerilir.

Jasmine Green Tea
Jasmine Green Tea, Çin’de yetişen yeşil çay yapraklarını özel yasemin çiçeği ile bir arada sunan mükemmel bir harmandır.
Yaseminli yeşil çayın sakinlik ve aynı zamanda tazelik veren bir etkisi vardır.
İçindekiler: Yeşil çay, yasemin çiçeği
Hazırlama önerileri: 85 °C – 95 °C sıcaklıktaki 250 ml suya 1 çay kaşığı eklenerek 4-5 dakika demlenmesi önerilir. Aynı çay 2 defa demlenebilir.

Tropical Green
Tropical Green, Japonya’da yetişen yeşil çay yapraklarının ananas, kivi, mango gibi tropikal meyve aromalarıyla harmanlanmasından oluşur.
Klasik yeşil çay tadı, tropikal meyve aromalarıyla birleşince ortaya günün her saati keyifle içilecek mükemmel bir karışım ortaya çıkarır. Tropical Green, sıcak günlerde soğuk olarak da tüketilebilir.
İçindekiler: Yeşil çay, gül yaprakları, tropikal aromalar
Hazırlama önerileri: 85 °C – 95 °C sıcaklıktaki 250 ml suya 1 çay kaşığı eklenerek 3-5 dakika demlenmesi önerilir. Aynı çay 2 defa demlenebilir.

Well-Being Tea
Japonya’da yetişen yeşil çay yapraklarının zencefil, portakal parçaları ve portakal yağı ile harmanlanması ile elde edildi.
İçindekiler: Yeşil çay, portakal kabuğu, zencefil, portakal yağı
Hazırlama önerileri: 85 °C – 95 °C sıcaklıktaki 250 ml suya 1 çay kaşığı eklenerek 3-5 dakika demlenmesi önerilir. Aynı çay 2 defa demlenebilir.


Çap : 8 cm
Yükseklik : 9 cm

Gıdaya temas eden üründür
Ürünün Menşei : Türkiye