SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.

Omnia "Otto" 6'lı Çay Seti

1014888

435,00 TL (KDV dahil perakende satış fiyatı)
OTTO ÇAY BARDAĞI’NIN GÖVDESİNİN ALT BÖLÜMÜ ÜST BÖLÜMÜNE ORANLA GENİŞ BİR FORMA SAHİPTİR. BU FORM SAYESİNDE KLASİK ÇAY BARDAKLARINA ORANLA ÇAYIN DAHA GEÇ SOĞUMASINA, KOLAY DEVRİLMEMESİNE VE KONFORLU BİR TUTUŞA OLANAK SAĞLAMAKTADIR.


UMUT DEMİREL,
MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI VE VOLDA UNIVERSITY COLLEGE MEDYA VE GAZETECİLİK BÖLÜMLERİNDE EĞİTİMİNİ TAMAMLADIKTAN SONRA FARKLI TASARIM OFİSLERİNDE DENEYİM KAZANDI. UMUT DEMİREL, KENDİ ADINI TAŞIYAN TASARIM OFİSİNİ 2012 YILINDA İSTANBUL’DA KURDU VE ULUSAL VE ULUSLARARASI FİRMALAR İÇİN TASARIMLAR GELİŞTİRMEYE DEVAM ETTİ.
FİZİK, MATEMATİK, GEOMETRİ GİBİ SAYISAL BİLİMLERE İLGİ DUYAN TASARIMCI, GELİŞTİRDİĞİ ÜRÜNLERE BU İLGİYİ ETKİLİ BİR BİÇİMDE YANSITIR. UMUT DEMİREL, TASARIM STÜDYOSU’NDA ÜRÜN TASARIMINDAN MOBİLYA TASARIMINA, AMBALAJ TASARIMINDAN PROMOSYON VE ETKİNLİK TASARIMINA KADAR GENİŞ BİR ALANDA TASARIM PROJELERİ GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR.
2011 VE 2012 YILLARINDA ‘RED DOT DESIGN AWARD’ TASARIM YARIŞMASINI KAZANAN UMUT DEMİREL, 2010 YILINDA AMBIENTE FUARI ‘TALENTS’ ALANINA, 2013 YILINDA NEW YORK DESİGN WEEK KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN WANTED DESIGN ‘DESIGN:ISTANBUL-NEW YORK’ SERGİSİNE, 2014 YILINDA MAISON & OBJET PARIS ‘TALENT A LA CARTE’A SEÇİLEN TASARIMCILAR ARASINDA YER ALMIŞTIR.


% 100 el yapımıdır.
Gıdaya temas eden üründür
Ürünün Menşei : Türkiye


100% El Yapımıdır