SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.

GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİTİKASI


Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.
 
Herhangi bir sitede Paşabahçe Mağazaları logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL`i kontrol etmeniz ve gerçekten Paşabahçe Mağazaları`na ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurunuz :
 
guvenlikmagaza@sisecam.com.tr
 
Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu veriler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı sağlanmaktadır.
 
Kredi Kartı bilgilerinin güvenliği :    
 
  • Paşabahçe Mağazaları`nda bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz banka güvencesindedir, kredi kartı bilgileriniz ilgili banka veritabanı hariç Paşabahçe Mağazaları veritabanında saklanmaz, bilgilerinize erişilemez.
  • Alışverişinizi yaparken girdiğiniz tüm kredi kartı bilgilerinin gizliliği ve bütünlüğü 128 bitlik Amerikan GlobalSign SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır.
  • Alışveriş yaptığınız sitelerin güvenlik gerektiren (özellikle kredi kart bilgilerinizi girdiğiniz) sayfalarında öncelikle sayfanın Internet adresinin http`den https`e dönüştüğünü kontrol ediniz.
  • Siparişleriniz ile ilgili olarak Paşabahçe Mağazalarına e-posta, faks veya mektup ile göndereceğiniz mesajlarınızda veya telefon görüşmelerinizde kredi kartı numaranızı ve bu karta ait şifre/güvenlik kodu (CVV) vb. gibi kişisel bilgilerinizi belirtmeyiniz.